My Little Farmies - Registrace

Hra My Little Farmies se řadí mezi online budovatelské hry v prohlížeči. V této hře půjde o to, abyste vybudovali svou vlastní farmu, sadili nové plodiny, zaměstnávali lidi, kteří Vám pomáhají a mnoho dalšího. MyLittleFarmies vyvíjí společnost UPJERS, která dříve vytvořila podobné farmářské hry online, které jsou vždy nějakými prvky charakteristické. Základem MyLittleFarmies je pobavit hráče alespoň na několik minut každý den. Můžete si nasadit plodiny a po několika hodinách je sklidíte a prodáte. Jelikož je My Little Farmies zdarma, tak tuto hru hraje i poměrně dost lidí z České republiky. To Vám usnadní najít si ve hře MyLittleFarmies přátelé, se kterými si můžete vyměňovat nabyté zkušenosti. Celou hrou MyLittleFarmies Vás provádí průvodce, který Vám usnadní se zorientovat, jakmile tuto hru začnete hrát. Pokud Vás zajímá, jaké je starat se o statek, tak Vás farmářská hra My Little Farmies vtáhne do hry.

My Litte Farmies registrace

My little Farmies česky

Hra byla oficiálně vydaná v polovině roku 2012. Později byl vydán My Little Farmies česky, díky čemuž není nutná znalost cizího jazyka. V začátcích hra velice bojovala s tím, že nebyla plynulá a čas od času bylo vše trhané. Tím bylo My Little Farmies online v podstatě nehratelné. Proto ji mnoho hráčů přestalo hrát. Tvůrci hry si však byli vědomí těchto chyb, a proto na MyLittleFarmies.cz usilovně pracovali. V současné době je hra mnohem plynulejší a to i v případě, že máte pomalejší internet.

MyLittleFarmies

Pokud jste dříve hráli nějaké hry podobné MyLittleFarmies, tak Vás možná tato hra trochu zklame svou grafikou. Působí poněkud zastarale a nenabízí takové množství efektů, jako jiné farmářské hry zdarma. Česky však mnohé z jiných her nebylo možno hrát, a proto má právě MyLittleFarmies.cz trochu navrch. Samotné grafické zpracování je pohádkové, a pokud oželíte efekty, tak se Vám to možná zalíbí. Mnohdy totiž platí, že farmářské hry v češtině s přílišnými efekty bývají nepřehledné, a proto i těžko hratelné. To se Vám ale nestane v případě této farmářské hry zdarma. Česky je přeložena hra úplně celá a to i včetně podrobného návodu na oficiálních stránkách. Díky tomu, že je My Little Farmies česky, tak můžete být informování o všech novinkách, které ve hře aktuálně přibyly. Čas od času budete mít možnost získat nějaký bonus, který Vám hraní My Little Farmies online zpříjemní.

My Little Farmies registrace

První kroky ve hře

Abyste mohli začít hrát, tak Vás bude nejdříve čekat do hry My Little Farmies registrace. Ta proběhne během několika minut a pak uděláte do My Little Farmies přihlášení. Zde začíná počátek Vaší budoucí velkofarmy. My Litle Farmies Vám v úvodu dává k dispozici průvodce, který Vám vše vysvětlí. V počátcích máte velice malou farmu s několika budovami. V těchto počátcích máte v My Litl Farmies pouze omezené možnosti. Budete muset vybudovat základní ohrady pro domácí zvířata. Nejvhodnější je začít slepicemi, které Vám snášejí vajíčka. Ty poté můžete snadno prodat na trhu. Vajíčka patří v My Litl Farmies k vedlejšímu zdroji příjmů. Hlavní příjmem této farmářské hry v češtině bude Vaše pole.

Budete sázet různé plodiny, podle toho, jakou máte úroveň, která se Vám zvyšuje za vypěstované plodiny a chovaná zvířata. Na začátku budete v My Litl Farmies pěstovat žito. To Vám vyroste pouze za jednu hodinu a poté ho sklidíte. Postupem času můžete vypěstovat v MyLittle Farmies lanýž, který se dá dále zpracovávat na různé suroviny, které mají větší hodnotu. Hra www.My Little Farmies.cz Vám nabízí obrovskou škálu různých surovin, které můžete získat.

Prodej plodin v My Little Farmies online

K čemu by bylo pěstování plodin, pokud byste je neměli kde prodat. V MyLittle Farmies budete mít příležitost prodávat plodiny hned ve dvou subjektech. Zaprvé můžete využít standardní tržnici. Zde MyLittle Farmies dává možnost jak nákup sazenic, tak i prodej všeho, co jste vypěstovali. Nevýhodou je, že zde nedostanete příliš dobře zaplaceno. Můžete využít tedy i jinou variantu prodeje v My Litle Farmies, která se vyplatí podstatně více. Touto variantou jsou příchozí lidé, kteří Vaši farmu navštěvují a chtějí po Vás určité množství surovin. Tito zákazníci do Vaší farmy v My Litle Farmies chodí jen občas a někdy chtějí málo nebo naopak hodně surovin. Může se Vám tak stát, že na skladě nemáte, co potřebují a oni po čase odejdou. Je tedy dobré mít v My Litle Farmies zásoby všech surovin. Tím zajistíte, že Vaše příjmy budou výrazně vyšší. Čas od času je dobré podívat se do Mi Little Farmies diskuze, jelikož jsou zde užitečné rady. My Little Farmes forum odpovídá také na často kladené otázky jiných hráčů.

My Little Farmies zdarma

www.mylittlefarmies.cz  registrace

Dobrou otázkou je, zdali je skutečně My Little Farmies zdarma. Už jsme si asi zvykli na to, že obecně browser hry zdarma obsahují mikrotransakce. V tomto případě má My Little Farmis zlato. To můžete ve větším množství získat pouze za reálné peníze, ovšem plněním základních úkolů také nějaké získáte. Zlato se dá v My Little Farmis použít pro koupi různých věcí. Mohou to být různé budovy, které jinak nepostavíte, speciální plodiny anebo dekorace. Zvýhodnění užívání zlata v My Little Farmis však ostatní hráči příliš nepocítí. Dá se říci, že můžete všeho v My Little Farmes dosáhnout, aniž byste zlato za reálné peníze museli kupovat. Základní měnou, kterou získáte kdykoliv něco v My Little Farmes prodáte jsou haléře. Za ně nakupujete téměř vše.

Hry podobné My Little Farmes často nabízí možnost okamžitě něco postavit, pokud zaplatíte speciální měnou. V MyLitle Farmies to ale takto nelze. Pouze můžete zkrátit čekací dobu o nějaká procenta, ale i tak si musí všichni počkat. Použití zlata v MyLitle Farmies je tedy dobře vymyšlené, aby neplatící hráči nebyli příliš znevýhodňovaní.

My Little Farmies registrace

Zaujala Vás z nějakého důvodu MyLitle Farmies a chcete si ji zahrát? Jediné co budete tedy potřebovat je zaregistrovat se na oficiální stránce www.MyLittleFarmies.cz. Nově příchozí hráči získávají zajímavé bonusy. Čas od času získáte přístup zdarma do minihry, kde můžete získat speciální karty, které mohou mít v www.MyLittleFarmies.cz velkou hodnotu. Pokud neplánujete do hry vkládat velký obnos reálných peněz, tak hledáte právě tuto hru, jelikož je My Little Farmies zdarma. Ještě jsme si neřekli, co můžeme se základními surovinami dále dělat a jak je dál zpracovávat. Jakmile vypěstujete v www.MyLittleFarmies.cz nějakou obilninu, tak jí můžete umístit do mlýna. Zde se Vám z ní vytvoří mouka.

Mi Little Farmies registrace

Tu můžete buď prodat za cenu větší než samotné obilí anebo z ní něco upéct. K tomu se v MyLitleFarmies nejčastěji používá pekárna. Obdobně funguje i zpracovávání mléka. MyLitleFarmies Vám nabídne možnost vyrábět jogurty, sýry, smetanu a spoustu dalších produktů, které známe z reálného života.

Zaměstnanci jsou velice důležití

Jakmile budete hrát My Little Farmies zdarma delší dobu, tak se Vaše farma velice rozroste. Zjistíte, že je velice únavné klikat na každý blok políčka zvlášť, ale budete hledat cestu, jak si to usnadnit. K tomu máte v MyLitleFarmies možnost zaměstnat nějaké pracovníky. K tomu, abyste je mohli zaměstnat, potřebujete mít ubytovnu. Ta je poměrně drahá a budete na ní muset nějaký čas šetřit. Určitě se Vám ale tato investice vyplatí, jelikož Vám pracovníci pomohou s mnohými činnostmi. Mi Little Farmies se snaží eliminovat hráče, kteří na Vás budou verbálně útočit. Pokud se Vám to stane, tak máte možnost kontaktovat administrátora Mi Little Farmies, který Vám s problémem pomůže.

Pokud hledáte cesty, jak získat nepoctivě nějaké zlato nebo hledáte do Mi Little Farmies hack, tak budete pravděpodobně zklamání. Na internetu se objevují články, které Vám nabízejí tyto rady, ovšem zpravidla nefungují. Většinou tak jen ztrácíte čas. Mi Litle Farmies cheaty jsou často používané k tomu, aby Vás o účet okradly.

My Litle Farmies v češtině

Pokud chcete vidět přímo ukázky ze hry, tak se můžete podívat na některé Mi Litle Farmies video, kterých na síti YouTube.com najdete spoustu. I zde najdete videa My Little Farmies česky, což Vám umožní lépe poznat hru. tuto hru neplánujete hrát přímo Vy, ale chcete najít něco svým dětem, zejména pokud hledáte hry pro dívky. Farmářské hry jsou typické tím, že jsou nenásilné a často nás nutí přemýšlet dopředu. My Little Farmies registrace je k dispozici na oficiálních stránkách hry. Ačkoliv na internetu existují různé farmářské hry zdarma bez registrace, tak se asi žádná nevyrovná této browser hře. Především budete mít vždy uložený veškerý herní obsah, což Vám farmářské hry zdarma bez registrace nabídnout nemohou.

Pokud se Vám nechce registrovat, tak Vám nezbude nic jiného než hrát jednoduché flash hry například na portálu superhry. My Little Farmies sice není jedinou s touto tématikou, ale některé její principy jsou mnohem přívětivější než farmářské hry zdarma bez registrace. Na závěr pro Vás máme jeden tip: čím budete aktivnější, tím více Vás odmění tvůrci My Little Farmies. Registrace Vám nezabere ani 5 minut, takže za zkoušku nic nedáte.