GoodGame Empire od GoodGame Studios

Good Game Empire je online hra v prohlížeči, která v poslední době začíná dominovat v oblasti browser her po celém světě. Je to středověká budovatelská strategie online, kde se po bezplatné registraci přihlásíte a hrajete. Cílem hry je vytvořit z Vašeho malého panství velké impérium, kterému nebude nikdo moct čelit. Moderní design a perfektní zpracování je jen jeden z důvodu, proč si zahrát právě GoodGame Empire. GoodGame Studios hru vyvíjí již několik let a díky dobře odvedené práci návrhářů a programátorů se hra stala nejlepší browser hrou roku 2012. V současné době se do povědomí mnoha lidí dostává GoodGame Empire.cz díky televizní reklamě, kterou jste jistě postřehli. Chcete-li se do hry zaregistrovat tak navštivte stránku www.GoodGameEmpire.cz kde stačí zadat emailovou adresu a heslo. Pokud se chcete zabavit na pár minut denně, tak je GoodGame Empire hra, kterou jste hledali.

GoodGame Empire registrace

GoodGameEmpire

Vzhledem k tomu, že značné procento dnešních lidí používá mobilní zařízení, jako jsou tablety, smartphony a podobně, tak je možná do hry GoodGame Empire registrace právě přes mobilní platformy. Nutno podotknout, že pokud budete hrát přes mobilní zařízení, tak se jedná o jinou verzi hry. Jinými slovy je rozdíl, jestli hrajete GoodGame Empire přes celou obrazovku na Vašem stolním počítači anebo jestli hrajete na mobilním zařízení. Mobilní verze se jmenuje GoodGame Empire Four Kingdoms.

GoodGame Empire přes celou obrazovku

Velkou nevýhodou podobných browser her je, že jsou zde postavy a budovy zpravidla velice malé a mnohdy je těžké označit přesně tu věc, kterou potřebujete. V tomto případě se Vám to ale nestane. Můžete totiž hrát GoodGame Empire přes celou obrazovku. Stačí pouze kliknout na určené tlačítko v rohu obrazovky. Co se týče mobilní verze GoodGame Empire, tak je povaha hry v podstatě úplně stejná ale najdete zde nějaké odlišné a zjednodušené prvky. GodGame Empire je hra, která je velice přívětivá k novým hráčům. V začátcích Vás doprovází různí průvodci. S jejich pomocí se rychle naučíte budovat ekonomiku, válčit a navazovat diplomatické styky s jinými hráči. GodGame Empire Vám nabízí možnost vstoupit do aliance, aniž byste museli podávat nějaký zvláštní požadavek předsedovi aliance. Vstup bez potvrzení ale musí mít daná aliance povolený. V GodGame Empire dostanete navíc týdenní protekci před útoky reálných hráčů. Pokud se chcete naučit dobře GoodGame Empire hrát, tak doporučujeme plnit všechny tyto úkoly.

GoodGameEmpire.cz

GoodGame Empire fórum

Pokud Vás GoodGameEmpire vtáhne a budete ji pravidelně hrát, tak se nevyhnete tomu, že čas od času navštívíte fórum. To má GoodGameEmpire opravdu dobře a přehledně vytvořené. Většinou zde budete hledat odpovědi na základní otázky, jako jsou pravidla, vylepšování a podobně. GoodGameEmpire má také dobrou podporu, kde Vám jsou k dispozici lidé v případě problému. Nevíte, jestli máte svým dětem dovolit hrát GoodGame Empire? GoodGame Studios klade velký důraz na eliminování hráčů, kteří porušují různým způsobem pravidla, nejčastěji nevhodnými nadávkami. Z tohoto důvodu patří Good Game Empire mezi velice bezpečné hry, ovšem vždy je dobré dávat pozor.

Zejména nikdy nedávejte nikomu Vaše přihlašovací údaje, ani kdy by se mělo jednat o podporu. I když je GoodGame Empire zdarma, tak zde najdete prémiové balíčky surovin a jiných zdrojů, které se kupují za reálné peníze. Dejte si tedy pozor, aby Vaše děti neposílaly na jejich GudGame Empire účty placené SMS zprávy bez Vašeho vědomí. Tyto SMS zprávy mohou stát i stovky korun a to by se mohlo pěkně prodražit.

Je GoodGame Empire online zdarma?

Jak již bylo řečeno v GudGame Empire najdete množství bonusových balíčků, které můžete koupit pouze za reálné peníze. Tyto balíčky a prémiové účty velice zvýhodňují hráče, které je kupují. V těchto balíčcích mimo jiné dostanete drahokamy, za které můžete nakupovat speciální předměty například pro Vašeho vůdce. Abychom ale uvedli vše na pravou míru, tak je pravda, že Good Game Empire.cz dává aktivním uživatelům suroviny a drahokamy zdarma, a také nabízí možnost každý den bezplatně použít kolo štěstí, kde můžete vyhrát cenné věci.

Také se můžete zúčastnit bojových klání. Ty má GoodGame Empire online hra vcelku unikátní. Vyberete si soupeře, se kterým bojujete a na základě Vaší úspěšnosti se posouváte v žebříčku dále. GoodGame Empire Studios mají v poslední době časté problémy s dostupností serverů. To je způsobeno zejména díky masivnímu nárůstu počtu hráčů. Může se Vám tak stát, že se nebudete moct do GudGame Empire přihlásit i několik hodin. Pravdou je, že se jedná pouze o dočasnou závadu. GoodGame Empire Studios usilovně pracuje na zlepšování jejich serverů.

Středověká budovatelská strategie online

Good Game Empire.cz

Pro fanoušky válčení máme dobrou zprávu, jelikož tato hra není pouze budovatelská strategie zdarma, ale sází také i na válčení a rekrutování jednotek. Ti, kteří rádi taktizují si rychle boje v GudGame Empire oblíbí. Jednotky jsou vyvážené, máte velkou svobodu v rozvoji a celkově jsou bitvy velice dotažené oproti jiným hrám tohoto typu. Good Game Empair Vám nabídne možnost vylepšovat si Vašeho hrdinu a získávat pro něj účinnou zbroj. Můžete se rozhodnout, zda ho zaměříte na větší zisk z loupeží anebo na obrannou, či útočnou sílu. Jakmile budete v Good Game Empair útočit na cizí hrad, tak si můžete zvolit na, jakou stranu hradu budete soustředit nejvíce jednotek.

Můžete tak cíleně zaútočit na pravé křídlo hradu, kde má obránce nejméně jednotek a Vy tak zvýšíte svou šanci na vstupu do hradu. Jakmile Vám skončí protekce 7 dní, tak můžete zaútočit na jiné hráče GudGejm Empajr. Pokud však nemáte výrazně více jednotek, než Váš soupeř, tak raději bezhlavě neútočte, jelikož při obraně hradu slouží nepříteli také jeho farmáři, kteří by mohli obrátit průběh bitvy. Pokud budete hrát GoodGame Empire přes celou obrazovku, tak ještě znásobíte zážitky z bitev.

Cheaty a hacky v GoodGame Empire

Bohužel jako každá jiná středověká budovatelská strategie online i GoodGame Empire se potýká s lidmi, kteří hru kazí. Na internetu koluje spousta článků a videí, kde můžete pomocí různých nepovolených praktik a hacků získat výhody ke hře GoodGame Empire. Online hra je sice vyvíjená týmem profesionálů, ale vždy se najde někdo, kdo dokáže některé chyby objevit. Není vyloučeno, že získání bonusových věcí lze těmito metodami dosáhnout, ale vystavujete se riziku, že Vám GoodGame Empire Studios zablokují Váš účet a Vy tak ztratíte hromadu času a navíc hra tím pro Vás bude méně atraktivní.

Pokud o svůj účet nechcete přijít, tak se těmto věcem vyhýbejte. Pokud Vás GoodGame Empire online chytne a budete se chtít řídit osvědčenou strategií jiných zkušených hráčů, tak hledejte v různých článcích a na fórech. Pokud zde nenajdete to, co jste hledali, tak vždy můžete oslovit jakéhokoliv hráče, který je Ve vaší blízkosti na mapě. GoodGame Empair má velice propracované zprávy, takže Vám nic neunikne.

Rozšiřování území

GudGejmEmpajr

Každý hráč GoodGame Empair má svůj vlastní hrad. Existují celkem čtyři království a v každém z nich můžete mít tento hrad pouze jeden. Na začátku osídlujete tzv. Velkou Říši, ve které můžete postavit nejvýše 3 tábory, které slouží k produkci surovin pro Váš hrad. Nemůžete zde trénovat vojáky, ale můžete jez hradu posílat, aby Vám tábor chránili. Ostatní hráči GudGejm Empajr Vám totiž tyto tábory mohou vykrádat anebo dokonce i zabrat. Pokud budete nepozorní, tak přijdete o svůj tábor, který jste dlouho vylepšovali. Za různé útoky a úkoly získáváte v GudGejmEmpajr zkušenosti a nové úrovně.

Jakmile dosáhnete 25 úrovně, tak můžete vstoupit do dalšího království a zakládat svou říši i zde. Každé království GudGejmEmpajr má své speciální předměty, jednotky a suroviny, které jinde nenajdete. Pokud ztratíte větší množství vojáků, tak se nemusíte obávat, že by pro Vás hra v Gut Game Empire skončila. Můžete totiž útočit na počítačem vygenerované nepřátele, které neovládá člověk. V těchto hradech je obvykle méně vojáků.

Co dělat, když útočí silnější soupeř?

Silnější soupeř na Vás dříve nebo později zaútočí. Jakmile se to někomu stane, tak mnohdy Gut Game Empire přestane hrát. Často to ale pouze předčasně vzdává. Poměrně snadno můžete zničit i silnějšího soupeře. Většina útočníků v GudGejm Empire spoléhá na to, že se nevěnujete diplomacii. Diplomacie je totiž další důležitou součástí GudGejm Empire. Najděte si nějakou alianci aktivních hráčů a pomáhejte si. Posílejte si suroviny na stavbu lepších budov a v případě útoku Vám pošlou vojáky na obranu. Snadno tak můžete v GudGeim Empire začít prosperovat a časem tohoto útočníka zničíte úplně.

Aby byla aliance ještě silnější, tak se snažte domlouvat na tom, kdo vyrobí určitý druh jednotek. GudGeim Empire v základu nabízí dva typy jednotek. Na boj z blízka a na dálku. Vy můžete například rekrutovat jednotky pro boj z blízka a vylepšovat jejich zbraně a zbroj a Váš spojenec naopak střelecké jednotky. Tím dosáhnete maximální efektivity armády.

GoodGame Empire recenze

GudGame Empire

Už když vycházela beta verze této hry, tak bylo jasné, že hra bude v něčem výjimečná. Pokud máte stálé připojení k internetu, tak je pro Vás tato budovatelská strategie zdarma skvělou volbou. Provedení je opravdu povedené a základna hráčů, která čítá v současné době více, než 90 miliónů lidí napovídá, že hra www.GoodGameEmpire.cz není jen nějakou hrou do počtu.

Výhodou je, že nemusíte umět anglicky, jelikož je tato budovatelská strategie v češtině. Jistě uznáte, že je lepší si rozehrát něco na delší dobu, než hrát nudné flash hry na stránkách typu SuperHry. GoodGame Empire Vás při prvním dojmu velice nadchne a vtáhne do příběhu. Pokud Vás hra díky tomuto článku zaujala, tak Vás čeká pro vstup do GoodGame Empire registrace (velice jednoduchá) a následně už hodiny plné zábavy se spoustou dobrodružství a nových přátel.

Registrovat se můžete na stránce www.GoodGameEmpire.cz. Na závěr ještě chceme říct, že existuje celá řada neoficiálních fun stránek, kde se můžete v češtině dozvědět informace a tipy o hře, které jinde nenajdete. Patří mezi ně například www.goodgame-empire.cz, empire.goodgame.com, goodgame-empire.cz, dále goodgame.empire.cz anebo www.goodgame-empire.eu.