Anno Online - Budovatelská strategie zdarma

Je pro Vás středověká budovatelská strategie online hrou, která Vás zajímá, a kterou byste si chtěli zahrát? Dobrou zprávou je, že dnes nepotřebujete takovou hru kupovat ani instalovat. Bohatě si vystačíte s prohlížečem. Jedním ze zástupců je i Anno Online, která vychází z úspěšné série her Anno. Tato hra byla spuštěna v roce 2012 společností Ubisoft. Přesněji řečeno, hru vyvíjí společnost Blue Byte, kterou Ubisoft koupil v roce 2001. Tito vývojáři mají mnoho zkušeností s vývojem strategických her, a proto i tato středověká budovatelská strategie online patří mezi ty vydařené. Blue Byte mimo jiné vytvořilo i sérií her. Hlavní náplní hry Anno Online je kolonizovat opuštěný ostrov a vybudovat zde novou osadu. Ze začátku máte k dispozici jen omezené možnosti. Potřebujete vybudovat základní infrastrukturu. Hra Anno, Vám nabízí skutečně velkou škálu různých budov a dekorací.

Promyšlené stavění je základ

Anno Online Play

Vaši poddaní potřebují obydlí, studně, školy, tesaře a mnoho dalších budov. Také nesmíte zapomínat postavit různé farmy a vše vylepšovat. Hra Anno, si přebírá mnoho prvků ze svých předchůdců. Pokud jste některé díly ze série již hráli, tak Vám tento díl bude silně připomínat hru Anno 1404. Online se hrát bohužel nedala, a proto jste se museli smířit pouze se singelplayerem. Multiplayer je tedy jedním z přidaných prvků do hry Anno Online a rozhodně je to dobře. Velkou úlohu zde hrají také lodě a obchodování na moři.

AnnoOnline

Pokud chcete mít své obyvatele trvale spokojené, tak jim musíte dovážet stále lepší suroviny. Za to budete odměnění tím, že populace bude přibývat a Vaše produkce se rapidně zvýší. Hra Anno velice dobře konkuruje podobným hrám v prohlížeči. Nalezneme zde několik zásadních prvků, které hraní v prohlížeči staví na novou úroveň. Velkým nešvarem, který má téměř každá středověká budovatelská strategie online je nucení ostatních hráčů do toho, aby hru sdíleli a připojovali se k aliancím a podobně. Ano Online Vás ale do ničeho takového nenutí. Pokud s jinými hráči nechcete vůbec komunikovat tak nemusíte a můžete hru hrát jako čistý singelplayer. Velkým problémem browser her je také přítomnost mikrotransakcí, bez kterých se často neobejdete, abyste mohli být na obstojné úrovni oproti ostatním. Ano Online obsahuje sice také mikrotransakce, ovšem za plnění různých úkolů získáváte rubíny, za které si můžete koupit bonusové věci.

Anno Online Play

Anno Online návod

Platí tedy fakt, že abyste si mohli hru AnnoOnline užít, nepotřebujete nutně nakupovat věci za reálné peníze. Chcete začít hrát Anno Online? Registrace bude první věc, kterou budete muset vyplnit. Nemusíte se však bát, jelikož je do hry Anno registrace velice snadná. Pokud si hru budete chtít zpříjemnit, tak ji můžete doporučit svým kamarádům a stát se ve hře přáteli. Anno Online CZ lokalizaci v době spuštění neměla, ovšem česká komunita byla poměrně početná. Proto se společnosti Ubisoft vyplatilo vytvořit do Anno Online CZ verzi. Nemusíte tedy nutně ovládat anglický jazyk, abyste si hru mohli užít naplno a abyste ji snadno porozuměli.

Je ovšem pravděpodobné, že budete občas hledat do hry Anno Online návod. Pro tyto účely je vytvořená na wikipedii speciální stránka. Tento Anno Online návod bohužel v češtině není, ovšem poměrně snadno se dá řídit i pomocí obrázků. Hra AnnoOnline je oproti svým předchůdcům podstatně pomalejší, což ale není na škodu. Nepředpokládá se, že budete Ano Online hrát několik hodin najednou, ale spíše několik minut denně.

Anno Online Play

Snažte se zefektivnit práci

Aby Vaši dřevorubci a kameníci mohli pracovat s maximální účinností, tak je musíte od sebe stavět s nějakým odstupem. Pokud byste postavili 2 dřevorubce přímo vedle sebe, tak budou mít téměř poloviční produkci. AnnoOnline myslí na mnoho věcí, se kterými se setkáváme i v reálném životě. Například je potřeba, abyste vybudovali dobře promyšlené cesty, pomocí kterých se lidé pohybují. Každá budova ve hře AnnoOnline musí být napojena na cestu, jinak z ní nebudete mít užitek. Ano Online je také postavená tak, že pokud zanedbáte nějaké odvětví (například produkci jídla), tak Vaši pracovníci v jiných budovách přestanou pracovat a lidé Vám začnou kolonii opouštět.

V podstatě tak může celá ekonomika ztroskotat na tom, že nemáte dostatek jídla. WWW Anno Online, je z hlavní části o budování a pro fanoušky bitev bohužel mnoho nenabízí. Pravdou však je, že to není čistě budovatelská strategie v češtině, ale i námořní bitvy Vás budou hrou provázet. Četné Anno Online recenze tyto bitvy hodnotí velice dobře.

Bitvy na moři s piráty

Máte rádi námořní bitvy? Hry zdarma typu seafight a podobně jsou jen o bitvách, ale nenabídnou Vám žádné budování. Je pro Vás budování důležitou součástí hry a zároveň chcete jako vedlejší prvek námořní bitky? Hry zdarma typu Anno, jsou dělané přesně pro Vás. Bitevní režim je postaven na tahovém systému. Na začátku doplujete se svými bitevními loděmi na určené místo, poté zvolíte, ze kterých pozic budou lodě pálit, a následně zahájíte bitvu. Vašimi soupeři budou nejčastěji piráti, kteří se Vás snaží obrat o cenné věci. Hra www Anno Online Vás ale nenutí, abyste se bitev účastnili, je to zcela dobrovolné. Rozhodně se nemusíte obávat, že by Váš ostrov navštívil někdo nezvaný.

Tato budovatelská strategie zdarma se stále vyvíjí a pravidelně jsou zde přidávány nové věci. Také můžete získat dárky jako poděkování za aktivitu, nebo při příležitostí různých svátků. Nejčastěji dostanete dárky o Vánocích. Další věcí, kterou Vás www Anno Online příjemně překvapí je nádherná grafika. Pokud si hru spustíte přes celou obrazovku, tak byste ani nepoznali, že hrajete v prohlížeči. Anno Online CZ je naprosto plynulá.

Anno Online registrace

Anno Online Play

Anno Online registrace je k dispozici na oficiálních stránkách. Pokud Vám něco nebude jasné, tak se můžete informovat i na fórech, které jsou v případě Anno-Online.com dobře zpracované. V dnešní době, kdy je potřeba k hraní různých online her, a také i hry Anno Online registrace, se může stát, že své heslo zapomenete. Není nutné, abyste si ho psali na nějaký papírek, který Vám může snadno kdokoli odcizit. Pokud Vám nefunguje do hry Anno Online přihlášení, tak si můžete na svůj mail zaslat nové heslo a jednoduše se přihlásíte. Po zadání nového hesla hrajete, jako předtím. Anno Online přihlášení nemusí fungovat i tehdy, kdy jsou zrovna prováděné aktualizace, ovšem na tuto skutečnost jste většinou upozornění.

Pokud Vás láká tato budovatelská strategie zdarma, tak není nic jednoduššího, než se zaregistrovat. Pokud chcete nasbírat ještě nějaké zkušeností z předešlých her, tak Vás na to připraví nejlépe Anno 1404. Online díl Anno z ní čerpá, takže Vám poté přechod nebude dělat žádné problémy. Důkazem kvality jsou i mnohé Anno Online recenze, které jsou vesměs velice pozitivní. Skvělou zprávou je, že nebudete ochuzeni ani o napínavé námořní bitvy.

Námořní hry zdarma

Hry zdarma jsou dnes stále více oblíbené a je těžké si vybrat takovou, která Vás bude opravdu bavit. Anno-Online.com ale za zkoušku stojí. Abyste si mohli hru vychutnat, nepotřebujete investovat peníze. Nejste nucení spolupracovat s jinými hráči, ale pokud chcete, tak Vás to jen obohatí o nové prvky. Pokud budete náhodou delší dobu neaktivní, tak se nemusíte obávat, že by Váš ostrov byl zničený. Poté co provedete do hry Anno Online přihlášení, tak Vás bude čekat stále stejná kolonie, jak si ji pamatujete. Ve hře Vás totiž nemůže nikdo napadnout. To, že jsou Anno Online recenze velice kladné není náhoda, ale napovídá o kvalitě této budovatelské strategie.

Publikováno: 17. 10. 2023

Autor: Karel Čapek

Tagy: Anno Online | Anno Online CZ | AnnoOnline | www Anno Online