Sledujte RTVS online: Vše o RZO a internetovém vysílání slovenské televize a rozhlasu.

Online streamy RTVS

Archiv pořadů

V našem archívu pořadů naleznete pestrou škálu témat, která jsme pro vás v minulosti připravili. Pro snadnější orientaci využijte našeho vyhledávání, kde můžete zadat klíčová slova, jména hostů nebo datum vysílání. Můžete si tak připomenout zajímavé rozhovory, reportáže i hudební vystoupení. Archiv pořadů je k dispozici zdarma a neustále ho pro vás rozšiřujeme o nový obsah. Věříme, že si v něm každý najde to své.

Mobilní aplikace RTVS

Mobilní aplikace RTVS přináší to nejlepší ze světa slovenské televize a rádia přímo do vašeho telefonu. Sledujte živé vysílání televizních kanálů Jednotka, Dvojka a :24 nebo si pusťte oblíbené pořady ze široké nabídky archivu. Nechybí ani možnost poslouchat živě všechny rozhlasové stanice RTVS. Aplikace je dostupná zdarma pro operační systémy Android a iOS.

Podcasty RTVS

Sociální sítě RTVS

Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS) využíva silu sociálnych sietí na komunikáciu so svojimi divákmi a poslucháčmi. Na Facebooku nájdete profily jednotlivých relácií, spravodajstva, ale aj celkovo RTVS. Instagram slúži na zdieľanie fotiek a videí zo zákulisia výroby programov. RTVS má aj svoj YouTube kanál, kde zverejňuje archívne materiály, ale aj ukážky z aktuálnej programovej štruktúry. Na Twitteri RTVS informuje o dianí v rozhlase a televízii a komunikuje s verejnosťou.

Novinky a program online

V této sekci najdete nejnovější zprávy a program online. Zjistěte, co je nového v oblasti technologií, kultury, sportu a mnoho dalšího. Náš online program vám pomůže najít nejzajímavější události, které se konají online. Sledujte živé přenosy koncertů, divadelních představení, konferencí a dalších akcí z pohodlí vašeho domova. Zůstaňte v obraze a nenechte si ujít nic důležitého.

Kontaktní formulář RTVS

Máte otázky, návrhy alebo pripomienky k programom či službám RTVS? Chcete sa s nami podeliť o svoj názor? Kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára. Stačí vyplniť krátky formulár s vašou požiadavkou a my sa vám ozveme v čo najkratšom čase. Vaša spätná väzba je pre nás dôležitá a pomáha nám zlepšovať naše služby.

Problémy s příjmem online?

Máte potíže s příjmem online obsahu? Seká se vám video, padá připojení během důležité videokonference nebo se vám nedaří stáhnout soubory? Důvodů může být hned několik. Pomalý internet může být způsoben slabým signálem Wi-Fi, zastaralým routerem nebo přílišným zatížením sítě. Zkontrolujte také, zda nemáte příliš mnoho zařízení připojených najednou. Problémy s online streamováním můžou souviset i s vaším počítačem – zastaralým softwarem, nedostatkem paměti nebo přítomností virů. Nezapomeňte ani na kapacitu vašeho tarifu, která nemusí dostačovat pro plynulý chod online služeb.

Publikováno: 18. 06. 2024

Kategorie: internet

Autor: Karel Čapek

Tagy: rzo | informace o rzo (rozhlas a televize slovenska)