Nejlepší hry na PS4 pro dva: Zahrajte si s kamarádem!

Nejlepší Hry Na Ps4 Pro Dva

It Takes Two

„It Takes Two“ je kooperativní akční adventura z roku 2021, kterou vyvinulo studio Hazelight Studios a vydalo Electronic Arts. Hra je dostupná pro PlayStation 4, PlayStation 5, Windows, Xbox One a Xbox Series X/S. Hráči se ujmou rolí manželského páru, Codyho a May, kteří se promění v panenky a musí spolupracovat, aby se vrátili do svých lidských těl. Hra „It Takes Two“ získala uznání kritiky za inovativní hratelnost, dojemný příběh a zábavný kooperativní zážitek. Získala řadu ocenění, včetně ceny za hru roku na The Game Awards 2021.

A Way Out

Východisko z bludného kruhu se může zdát těžko k nalezení, ale vždy existuje. Někdy stačí jen malá změna perspektivy, jindy je potřeba odhodlanější krok. Důležité je nezůstávat v pasti beznaděje a aktivně hledat řešení. Může to znamenat vyhledat pomoc přátel, rodiny nebo odborníků. Nenechat si problémy pro sebe a sdílet je s někým blízkým může přinést úlevu a nový pohled na věc. Stejně tak může být prospěšné zaměřit se na své silné stránky a koníčky, které nám přinášejí radost a pomáhají zapomenout na starosti.

Unravel Two

Unravel Two je plošinovka s prvky logických her, ve které ovládáte dvě roztomilá stvoření z vlny, zvaná Yarnys. Hra, vyvinutá studiem Coldwood Interactive a vydaná Electronic Arts, je pokračováním oceňovaného titulu Unravel z roku 2016. V Unravel Two se vydáte na dobrodružnou cestu plnou hádanek a překážek, které musíte překonat s pomocí vašich vlněných kamarádů. Hra klade důraz na spolupráci a umožňuje vám hrát buď sólo, nebo v kooperaci s kamarádem na rozdělené obrazovce. Díky nádherné grafice, dojemnému příběhu a chytlavé hudbě si Unravel Two zamilují hráči všech věkových kategorií.

Diablo III: Eternal Collection

Diablo III: Eternal Collection je ultimátní balíček hry Diablo III pro konzolové hráče. Obsahuje základní hru Diablo III, datadisk Reaper of Souls a balíček Rise of the Necromancer. Hráči se tak mohou těšit na stovky hodin zábavy v boji proti démonickým hordám. Eternal Collection nabízí možnost lokální kooperace až pro 4 hráče na jedné konzoli a podporuje také online hraní. Díky dynamické obtížnosti se hra přizpůsobí úrovni hráče a zaručí tak výzvu pro začátečníky i veterány.

Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11 je bojová hra vydaná v roce 2019. Je to jedenáctý hlavní díl série Mortal Kombat a pokračování hry Mortal Kombat X z roku 2015. Hra se dočkala pozitivního přijetí kritiky, kteří chválili hratelnost, grafiku, příběh a postavy. Mortal Kombat 11 se také stal komerčním úspěchem a prodal přes 12 milionů kopií po celém světě. Hra je známá svým násilným obsahem, který zahrnuje krvavé souboje a brutální fatality. Mortal Kombat 11 je k dispozici na různých platformách, včetně PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch a PC.

FIFA 23

FIFA 23 je nejnovější verzí populární fotbalové série od EA Sports. Hra nabízí vylepšenou grafiku, realističtější fyziku a aktualizované soupisky pro sezónu 2022/2023. Hráči se mohou těšit na oblíbené herní režimy jako Kariéra, Ultimate Team a Volta Football. Novinkou je rozšířená podpora ženského fotbalu, včetně ženských klubových týmů a turnajů. FIFA 23 je k dispozici na platformách PlayStation 5, Xbox Series X/S, PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

Overcooked! 2

Je to chaotická kooperativní hra pro více hráčů, kde se s kamarády stanete šéfkuchaři a budete se snažit uvařit a naservírovat jídlo v šílených a nečekaných kuchyních. Spolupráce je klíčová, protože budete muset koordinovat své pohyby, předávat si suroviny a zároveň se vyhýbat překážkám, jako jsou požáry, laviny a pohyblivé podlahy. Overcooked! 2 nabízí nové úrovně, hratelné postavy, recepty a mechaniky, včetně možnosti házet suroviny, což přidává na chaosu a zábavě. Hra je ideální pro párty a setkání s přáteli, ale i pro rodiny s dětmi, které si chtějí užít trochu bláznivého vaření.

Rocket League

Rocket League je videohra, která v sobě originálně kombinuje fotbal s auty. Hráči ovládají auta s raketovým pohonem a snaží se dát gól do soupeřovy brány obřím míčem. Hra byla vydaná v roce 2015 a rychle si získala obrovskou popularitu. Její dynamická hratelnost, arkádový styl a široké možnosti úprav aut z ní udělaly fenomén. Rocket League nabízí online i offline režimy, včetně kompetitivních turnajů. Hra je dostupná na platformách PC, PlayStation, Xbox a Nintendo Switch.

Cuphead

Cuphead je akční hra z roku 2017 vyvinutá a vydaná společností Studio MDHR. Hra se vyznačuje jedinečným grafickým stylem inspirovaným americkými kreslenými filmy z 30. let 20. století. V Cupheadu hráči ovládají Cupheada nebo Mugmana, kteří musí bojovat s řadou bossů, aby splatili svůj dluh ďáblu.

Hra se setkala s velmi pozitivním ohlasem kritiky, kteří chválili její vizuální stránku, soundtrack a hratelnost. Cuphead se stal komerčním úspěchem a prodal přes 6 milionů kopií po celém světě. V roce 2022 vyšlo pokračování s názvem Cuphead: The Delicious Last Course.

Minecraft

Minecraft je sandboxová videohra, kterou vytvořil švédský herní designér Markus Persson, známý také jako „Notch“. Hra byla vydána v roce 2011 a od té doby si získala obrovskou popularitu po celém světě. V Minecraftu hráči prozkoumávají procedurálně generovaný svět složený z bloků, které mohou těžit, sbírat a používat k tvorbě nejrůznějších staveb a předmětů. Hra nabízí několik herních režimů, včetně kreativního režimu, kde mají hráči neomezené zdroje, a režimu přežití, kde musí bojovat s nepřáteli a sbírat suroviny pro přežití. Minecraft se stal fenoménem s miliony hráčů a aktivní komunitou, která vytváří mody, mapy a další obsah.