Lamax Eracer SC50: Čistá jízda pro vaše data

Lamax Eracer Sc50

Bluetooth 5.0

Lamax Eracer SC50 se pyšní nejnovější verzí Bluetooth 5.0, která zaručuje stabilní a rychlé spojení s vaším telefonem nebo jiným zařízením. Díky Bluetooth 5.0 si užijete poslech hudby bez výpadků a zaručeně křišťálově čisté hovory i v rušném prostředí.

A co je na tom nejlepší? Bluetooth 5.0 je také energeticky úspornější než starší verze. To znamená, že si s Lamax Eracer SC50 užijete delší poslech na jedno nabití.

Dosah signálu

Lamax Eracer SC50 je skvělý pomocník na silnici, ale jak je to s dosahem signálu? To je otázka, kterou si klade spousta řidičů. Nikdo nechce zažít situaci, kdy kamera přestane nahrávat v klíčovém momentu kvůli ztrátě signálu GPS.

U Lamax Eracer SC50 se bát nemusíte. Kamera je vybavena moderním GPS modulem, který zaručuje stabilní a přesný signál i v náročných podmínkách. Ať už jedete hustým lesem nebo mezi vysokými budovami ve městě, Lamax Eracer SC50 si s tím hravě poradí.

Důležitou roli hraje i citlivost antény. Lamax si dal záležet a vybavil Eracer SC50 kvalitní anténou, která si hravě poradí i se slabším signálem. Díky tomu máte jistotu, že vaše jízda bude nahrávána nepřetržitě a bez výpadků.

Samozřejmě, jako u každého zařízení s GPS, i u Lamax Eracer SC50 se může stát, že dojde k výpadku signálu. To se ale stává jen velice zřídka a obvykle jen na krátkou dobu. Většinou stačí chvilku počkat a signál se sám obnoví.

Výdrž baterie

Lamax Eracer SC50 je vybaven baterií s kapacitou 400 mAh. Výrobce uvádí, že na jedno nabití vydrží vysač v provozu až 50 minut. Doba nabíjení je přibližně 4 hodiny.

Doba provozu se liší v závislosti na zvoleném režimu výkonu. V režimu s nízkým výkonem vydrží vysavač v provozu déle než v režimu s vysokým výkonem. Doba provozu se také může lišit v závislosti na typu čištěného povrchu.

Pro prodloužení doby provozu se doporučuje vysávat s plně nabitou baterií a vyprázdněnou nádobou na prach. Pravidelné čištění filtrů také přispívá k optimálnímu výkonu a delší výdrži baterie.

Odolnost IPX7

Lamax Earaser SC-50 se pyšní odolností IPX7, takže se nemusíte bát potu ani deště. Ať už běháte v prudkém lijáku nebo se jen zapotíte ve fitku, vaše sluchátka to zvládnou bez újmy. Certifikace IPX7 zaručuje, že sluchátka odolají ponoření do vody o hloubce 1 metru po dobu až 30 minut. Samozřejmě to neznamená, že s nimi máte chodit plavat, ale náhodný pád do vany nebo kaluže jim neublíží. Díky této odolnosti jsou Earaser SC-50 ideálním parťákem pro aktivní životní styl.

Mikrofon s potlačením hluku

LAMAX Earaser SC-50 je herní sluchátka, která se chlubí mikrofonem s potlačením hluku. Tato funkce je klíčová pro nerušenou komunikaci s vašimi spoluhráči během hraní her. Mikrofon s potlačením hluku efektivně filtruje okolní zvuky, jako jsou klávesnice, ventilátory nebo hluk z ulice. Díky tomu vaši spoluhráči uslyší váš hlas čistě a jasně, bez rušivých elementů.

Technologie potlačení hluku v mikrofonu LAMAX Earaser SC-50 využívá algoritmy, které identifikují a eliminují nežádoucí zvuky v reálném čase. To zajišťuje, že vaše herní zážitky nebudou narušeny špatnou kvalitou zvuku. Ať už strategizujete s týmem nebo jen tak chatujete s přáteli, mikrofon s potlačením hluku vám zaručí, že budete vždy slyšet nahlas a jasně.

Ovládání hudby a hovorů

Lamax Eraser SC50 disponují integrovaným mikrofonem a tlačítky pro snadné ovládání hudby a hovorů. Během poslechu hudby můžete jedním stisknutím tlačítka přehrávat, pozastavit nebo přeskočit na další skladbu. Pokud vám někdo volá, stisknutím tlačítka hovor přijmete a dalším stisknutím jej ukončíte. Hlasitost hovoru snadno upravíte pomocí tlačítek umístěných na sluchátkách. Díky vestavěnému mikrofonu můžete vést handsfree hovory a nechat telefon bezpečně v kapse. Kvalita zvuku během hovoru je čistá a srozumitelná, takže nebudete mít problém s komunikací ani v hlučnějším prostředí.

Kompatibilita s iOS a Androidem

Lamax Earaser SC50 se snadno spáruje s telefony s operačním systémem iOS i Android. Díky technologii Bluetooth 5.3 je připojení stabilní a bez výpadků, ať už posloucháte hudbu, podcasty nebo telefonujete. Dosah Bluetooth je až 10 metrů, takže se nemusíte bát, že by se vám sluchátka odpojila, když se vzdálíte od telefonu. Ovládání hlasitosti, přepínání skladeb a přijímání hovorů je snadné a intuitivní díky dotykovým ploškám na sluchátkách.

Hlasoví asistenti

Lamax Eracer SC50 je akční kamera, která se pyšní skvělým poměrem cena/výkon. I když nenabízí přímou integraci hlasových asistentů jako Google Assistant nebo Amazon Alexa, neznamená to, že byste se museli vzdát komfortu hlasového ovládání. Mnoho funkcí kamery lze ovládat dálkově pomocí chytrého telefonu prostřednictvím aplikace. Stačí spárovat telefon s kamerou přes Bluetooth a můžete začít. Aplikace umožňuje nahrávat videa, fotit, měnit nastavení a mnoho dalšího. A co je nejlepší? Váš telefon s největší pravděpodobností hlasového asistenta má! Můžete tak jednoduše požádat svého asistenta, aby "spustil nahrávání videa na kameře Lamax" nebo "vyfotil fotku". I když se nejedná o přímou integraci, stále jde o šikovný způsob, jak rozšířit možnosti ovládání vaší Lamax Eracer SC50 a užít si tak ještě pohodlnější natáčení.

Automatické párování

Lamax Eracer SC50 se pyšní technologií Bluetooth 5.2 pro rychlé a stabilní připojení. Díky automatickému párování se sluchátka po vyjmutí z nabíjecího pouzdra sama spárují s vaším telefonem, pokud je tato funkce v telefonu povolena. Už žádné zdlouhavé vyhledávání a nastavování! Stačí je vyndat, nasadit a můžete se ponořit do světa hudby. Tato funkce je kompatibilní s většinou moderních chytrých telefonů a dalších zařízení s Bluetooth.

Nabíjecí pouzdro s USB-C

Lamax Earer SC50 se dodávají s praktickým nabíjecím pouzdrem, které slouží zároveň jako powerbanka. Toto kompaktní pouzdro vám umožní dobíjet vaše sluchátka na cestách, aniž byste museli hledat elektrickou zásuvku. Stačí vložit sluchátka do pouzdra a ta se začnou automaticky nabíjet. Díky USB-C konektoru je nabíjení pouzdra rychlé a snadné. Pouzdro disponuje dostatečnou kapacitou pro několikanásobné nabití sluchátek, takže si můžete vychutnávat poslech hudby po dlouhou dobu bez obav z vybití baterie.

Publikováno: 24. 06. 2024

Kategorie: technologie

Autor: Karel Čapek

Tagy: lamax eracer sc50 | informace o produktu lamax eracer sc50